HAYVANCILIK VE TARIM FİRMASI

50 DÖNÜMLÜK ARAZİ ÜZERİNDE

Kurbanlık sektöründe hizmet veren Yeda Tarım profesyonel bir bakış açısıyla kaliteli ve hızlı servis anlayışıyla hizmet vermektedir. Kurulduğu günden itibaren Kaliteli et, İslami koşullara uygun kesim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Ankara gölbaşı Topaklı köyü girişinde bulunan 50 dönüm arazi üzerine kurulu tesisimizde toplam 5 adet ahır 1 adet kesimhanemiz mevcuttur. Yenilenen kesimhane tesisimizde siz müşterilerimizin bekleme süreleri minumum seviyeye indirip mutlu sekilde tesislerimizden sizleri uğurlamak Hayvanlarımızın düzenli bakımları ve sağlık kontrolleri veterinerlerimiz tarafından takip edilmektedir.
Kurbanlıklarınızı dilediğiniz bir kuruma bağış yapabilirsiniz.

HAYVANCILIK TESİSİ

50 Dönüm üzerine kurulu Topaklı tesisimizde 5 ahır 1 kesimhane ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

 

HAYVANCILIK BESİ

Süt hayvancılığında giderek daha fazla önem kazanmakla birlikte, besi sığırlarında kullanımı konusunda Et, sürekli artan küresel talep ile en değerli hayvancılık ürünüdür. 

Bu, besi sığırı yetiştiricileri için önemli fırsatlar ve aynı zamanda zorluklar sağlar. Beslenme, yaş, genetik ve sağlık durumu gibi faktörlerin üretilen etin standardı ve kalitesi üzerinde önemli etkisi vardır.

ZEYTİNYAĞI DAĞITIM MERKEZİ

YEDA Tarım olarak amacımız zeytin üretim döneminde üretim kalitemizi üst seviyeye çıkarmak ve üretim modelimizi kaliteye adapte ederek üst düzey zeytinyağları elde etmektir.
Firmamız Gaziantep bölgemize has “Nizip yağlık” ve “Kilis yağlık” türü zeytin üretimi yapmaktadır. Bölgemizin ve firmamızın en büyük avantajı yüksek verimli Kilis Yağlık cinsine ev sahipliği yapıyor olmasıdır. Kilis yağlık cinsinin en büyük özelliği, 4.5/5 kilogramda 1 kilogram yağ verimi olmasıdır.
YEDA Tarım bünyesindeki zeytinliklerde bulunan 10.000 adet meyve veren ağaçtan elde ettiğimiz zeytinleri doğru şekilde hasat ederek ve en önemlisi doğru şekilde işleyerek zeytinyağı olarak sizlere ulaştırmaktayız.

Yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerimize kaliteli zeytinyağını ilk elden ve aracısız bir şekilde sizlere ulaştırmak tek gayemizdir.